استایل مردان, پیرایش

121 مدل موی مردانه بلند (محموعه کامل همراه با دسته بندی)

موی بلند مردانه جیسون موموآ

موی بلند برای مردان، موضوع بحث بر انگیزی است. شاید برخی آن را فقط مختص زنان بدانند که در برخی فرهنگ ها هم شاید درست باشد ولی در طول تاریخ و در بسیاری از نقاط، موی مردانه بلند کاملا قابل قبول بوده.

امروزه هم هرچند در کشور ما موی بلند مردانه رسمی به حساب نمی آید وبرای کارمندان و سیاسیون تقریبا قابل پذیرش نیست ولی برای غیر این دو گروه و به خصوص بین جوان تر ها و دانشجویان طرفداران بسیاری دارد.

در مدل موی بلند، برای مردان به اندازه خانم ها تنوع و طرح های مختلف و گوناگون مطرح نیست ولی با این حال دست شما کاملا هم بسته نیست.

در اینجا 121 مدل موی مردانه بلند را 10 گروه دسته بندی کرده ایم که راحت تر بتوانید از بینشان یکی را مناسب سلیقه تان انتخاب کنید.

موی بلند مردانه شانه شده تا پشت گردن

موی شانه شده به عقب فقط مخصوص موی بلند نیست و با موی متوسط و تا حدی هم مو های کوتاه (اگر به حد شانه خوردن برسد) قابل اجرا است.

اگر موی نسبتا صافی دارید با سشوار و شانه احتمالا به راحتی بتوانید این مدل موی بلند را اجرا کنید ولی اگر مو هایتان فر است باید قید این مدل را بزنید مگر قبلش مویتان را کراتینه و صاف کنید و یا از اتو مو برای صاف کردنش استفاده کنید.

اجرای چنین مدل مویی برای مو های صاف بهترین نتیجه را می دهد، هر چند اکثر افراد مو هایشان وقتی بلند می‌شود مقداری پیچ و تاب از خودشان نشان می دهند که البته زیباست و بسیاری هم چنین مویی را بیشتر می پسندند، مانند خود من!

برای دیدن مدل مو های مردانه کلاسیک کلیک کنید.

مدل موی مردانه بلند موج دار

مو های بلند راحت موج برمی دارند و مثل مدل قبلی مو های صاف داشتن یا نیاز به ژنتیک خاصی دارد و یا استفاده منظم از حالت دهنده ها و از آنجایی که اکثر افراد نه ژن های اولی را دارند و حوصله ی دومی را، موی مو های موج دار بلند بیشتر از صاف دیده می شود.

هرچند اگر مو ها خیلی بلند شود و از شانه هم عبور کند، سنگینی موها، خود به خود صاف می کند موها را و موی صاف بین مو های خیلی بلند بیشتر دیده می شود.

موی بلند مردانه تا روی شانه

موی بلندی که به شانه می رسد یا کمی بالاتر از شانه می ایستد یا کمی روی شانه می ریزد را در این دسته بندی قرار داده ام. مدل موی کیانو ریوز از مثال های شاخص این مدل مو است.

مدل موی مردانه خیلی بلند

این مدل به صورت طبیعی صاف تر است، خب می توان انواع حالت ها را هم به آن داد.

مدل موی بلند مردانه دم اسبی یا سامورایی

دم اسبی یا سامورایی؟ یا پونی تیل؟ مسئله این است.

تمام موی سر را بلند می کنیم، همه ی مو هارا می بریم پشت سر و از پشت  با یک کش می‌بندیم! دیگر شاخه هایی از این مدل هست که گره را بالای سر می زنند  یا مثل سامورایی ها درست می کنند که در نهایت همه شبیه به هم اند.

مدل موی مردانه بلند چتری

مدل موی مردانه ای که مو های روی پیشانی بریزد را چتری می گویم. اگر مو های خیلی بلند باشد البته رو چشم ها می آید و آن هم مدلی است. (اِموها را به یاد دارید که چنین مدلی داشتند؟ یا لئون کندی)

مدل موی مردانه بلند به هم ریخته

مدل موی بن جووی از جمله این مدل مو است، به علاوه ی مدل موی موج سوار ها. کسانی که موی فر دارند هم ازین مدل به راحتی می توانند بهره ببرند، مرز بین مدل و به هم ریخته بودن هم خیلی باریک است.

مدل موی مردانه بلند فر

مدل موی بلند مردانه بافته شده

اگر از کسانی هستید که وقت و حوصله ی کافی برای بافتن مو هایتان را دارید و موهایتان هم به قدر کافی کوتاه است، البته می توانید آن ها را ببافید و مدل های خیلی متوعی هم پیش رویتان هست که می توانید از بینشان انتخاب کنید.

مدل موی بلند بافته دردلاک

دردلاک یکی از انواع روش های بافت مو است که البته بیشتر بین سیاهپوستان رواج دارد و هم درست کردن این مدل مو و هم نگه داری اش سخت و زمان بر تر از عموم مدل های دیگر است.

برای دیدن مدل موهای مردانه بیشتر کلیک کنید.

4 دیدگاه در “121 مدل موی مردانه بلند (محموعه کامل همراه با دسته بندی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *